Lekáreň v Skalici

PharmDr. Jana Rangelová

Naša lekáreň, PharmDr. Jana Rangelová, ktorá sídli v Skalici, pôsobí na trhu od roku 1996. Dlhoročné skúsenosti sa odrazili na kvalite a portfóliu služieb. Zameranie sa za ten čas vôbec nezmenilo, čo sa zmenilo je výber a kvalita výrobkov. Vďaka možnostiam, ktoré v dnešnej dobe máme, môžeme zabezpečiť a ponúknuť našim zákazníkom oveľa širšiu ponuku liekov a liečiv.

Naše služby Vám denne zabezpečujú predaj voľnopredajných liekov, ktoré Vám vieme poskytnúť aj bez predpisu. Samozrejme, súčasťou našich výrobkov je široké zastúpenie liekov na predpis, kde výhoda v dnešnej dobe je, že si môžete vyberať z rovnakej ponuky medzi značkou a cenou, podľa toho, čo Vám viac vyhovuje. Môžete si u nás taktiež zakúpiť zdravotnícke pomôcky a potreby, ktoré uľahčia Váš život. Ak nedisponujeme tovarom alebo potrebujeme Váš liek pripraviť, čas dodania je maximálne do 24 hodín. Spoľahlivosť a kvalita služieb je pre nás na prvom mieste.

Zdravý životný štýl je veľmi dôležitý, a preto dopĺňajte do Vášho stravovania vitamíny a látky, ktoré Vám chýbajú. Poskytujeme výživové doplnky pre športovcov, ale aj na každodenné užívanie pre vitálnejší život. Čaje, ktoré ponúkame, Vám pomôžu prekonať rôzne choroby, či zápaly. Sila byliniek je veľká, pitie čaju pomáha predchádzať mnohým chorobám. Ak neviete, čo je najvhodnejšie pre Váš organizmus, príďte k nám a my Vám poradíme vďaka nášmu odbornému poradenstvu prostredníctvom nášho vysokokvalifikovaného personálu.

Príďte a vyskúšajte naše služby!
 

lekáreň Skalica - lieky

V lekárni v Skalici nájdete predaj:

  • voľnopredajných liekov
  • kozmetiky
  • doplnkov výživy pre športovcov
  • veterinárnych liekov
  • zdravotníckych pomôcok
  • čajov
  • liečivá
 

Kontaktujte našu lekáreň:

Ak máte akékoľvek požiadavky alebo otázky, neváhajte sa obrátiť na našu lekáreň prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo kontaktného formulára. Príďte nás navštíviť priamo v našej lekárni v Skalici, pôsobíme taktiež pre celý Skalický a Trnavský kraj!

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 07.30 - 16.00  


Využite Zľavy v našej lekárni v Skalici!

Lekáreň: PharmDr. Jana Rangelová 

Adresa: Potočná 43, 909 01 Skalica

E-mail: lekarennapotocnej@gmail.com

Web: www.lekarennapotocnej.sk

Kozmetika, ktorá Vám pomôže

  Polia označené * sú povinné
*  Meno:
*  E-mail:
  Telefón:
*  Požiadavka:

   
Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely priameho marketingu ?

Ponúkame lieky pre Vaše zdravie

lekáreň Skalica - zdravotnícke potreby a materiál

Lekáreň v Skalici nájdete tu: